Marketing Manager

A Jelentkezem gombra kattintva megjelenik az Unix Autó HR feltöltési felülete. Kérjük az ott található mezők pontos kitöltését, különös tekintettel az e-mail cím korrekt megadására, hiszen bármilyen elbírálás esetén ezen a csatornán értesítjük Önt.

A jelentkezést csak akkor tudjuk fogadni, ha mellékletként csatolja az elbíráláshoz szükséges dokumentumokat.

  • Unix Autó Kft

A több mint 25 éve működő UNIX Autó a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora, mely 2016-ban elnyerte az “Év Magyar Vállalata” díjat, 2017-ben pedig a Forbes, a Concorde MB Partners, a HVG és a Figyelő toplistáin is helyet kapott. Az elmúlt három évben csapatunk létszáma megduplázódott, így ma már 145 kirendeltségen, több mint 3000 munkavállalót foglalkoztatunk. Jelenleg több, mint 1000 autónkkal juttatjuk el partnereink számára a megrendelt alkatrészeket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

MARKETING MANAGER

A Te feladataid:
  • Kiadványok (újság, nyomtatvány, egyéb nyomdai anyagok) szerkesztésének és terjesztésének lebonyolítása
  • Beszállítók marketing részlegeivel való kapcsolattartás
  • Marketing anyagok, akciók, promóciók tervezése és kivitelezése
  • Reklámkampányok tervezése és lebonyolítása
  • Kommunikációs csatornák működtetése és fejlesztése
  • Konkurencia- és médiafigyelés, piackutatás
  • Rendezvények és vevőtalálkozók szervezése
  • Marketing eszközök hatékonyságának mérése, kimutatások, riportok készítése
Amit Tőled elvárunk :
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat, előny, ha rendelkezel projektvezetői tapasztalattal
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • B2B és B2C marketing tevékenységben szerzett tapasztalat
  • ATL és BTL tapasztalat
  • Online és offline marketing eszközök gyakorlati ismerete
  • Tapasztalat határidőre történő feladatok szervezésében
Amit Neked kínálunk:
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál
  • Versenyképes, stabil jövedelem, mobil telefon, cafeteria
  • Kiszámítható és tervezhető munkaidő
  • CSATLAKOZZ A PIACVEZETŐ MAGYAR VÁLLALATHOZ!

    Jelenkezem erre a pozícióra

WEBSHOP
RÓLUNK
LETÖLTÉSEK
ÁLTALÁNOS
Az Unix Autó Kft. tájékoztatja Önt, hogy weboldalainak megtekintése, böngészése egyúttal a Jogi nyilatkozatban leírtak elfogadását is jelenti.
Copyright 2016 © Minden jog fenntartva 1139 Budapest, Frangepán u. 55-57. | (+36) 1/270-8700 | info@unixauto.hu Adatvédelmi szabályzat | Oldaltérkép