Grafikus operátor (Grafikus)

A Jelentkezem gombra kattintva megjelenik az Unix Autó HR feltöltési felülete. Kérjük az ott található mezők pontos kitöltését, különös tekintettel az e-mail cím korrekt megadására, hiszen bármilyen elbírálás esetén ezen a csatornán értesítjük Önt.

A jelentkezést csak akkor tudjuk fogadni, ha mellékletként csatolja az elbíráláshoz szükséges dokumentumokat.

  • Unix Autó Kft

    "Megbízhatóság, Minőség, Innováció"

A több, mint 25 éve működő UNIX Autó a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora, mely 2016-ban elnyerte "Az Év Magyar Vállalata" díjat. Az elmúlt három évben csapatunk létszáma megduplázódott, így ma már több, mint 150 kirendeltségen, közel 3500 munkavállalót foglalkoztatunk. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Grafikus

A Te feladataid:
  • Online és offline grafikai anyagok készítése, szerkesztése
  • Céges magazin és más kiadványok tördelése, kreatívok készítése
  • Hirdetések, promóciós anyagok elkészítése
  • Termékfotózás, retusálás, csomagolás tervezés
  • Látványtervezés (fejlesztés alatt álló termékek, tér dekorációk)
Amit Tőled elvárunk:
  • Szakirányú végzettség vagy releváns, legalább 3 éves munkatapasztalat
  • Adobe termékcsalád magabiztos gyakorlati használata (Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • Kiadványszerkesztési-, és reklámgrafikai tapasztalat
  • Online felületek ismerete és gyakorlatias használata
  • Nyomdai munkálatok, alapanyagok, kivitelezési lehetőségek széles körű ismerete
  • A vállalat arculati szabályai szerint történő önálló munkavégzés
  • Monotonitástűrés
  • Csapatszellem
Előny lehet:
  • Angol nyelvtudás
  • Fotózási ismeretek
Amit Neked kínálunk:
  • Innovatív és professzionális munkakörnyezetben való munkavégzés
  • Versenyképes, stabil jövedelem, cafetéria juttatás
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál

Csatlakozz hozzánk!

Jelenkezem erre a pozícióra

WEBSHOP
RÓLUNK
LETÖLTÉSEK
ÁLTALÁNOS
Az Unix Autó Kft. tájékoztatja Önt, hogy weboldalainak megtekintése, böngészése egyúttal a Jogi nyilatkozatban leírtak elfogadását is jelenti.
Copyright 2016 © Minden jog fenntartva 1139 Budapest, Frangepán u. 55-57. | (+36) 1/270-8700 | info@unixauto.hu Adatvédelmi szabályzat | Oldaltérkép